W ciągu 10 lat istnienia wspierało nas i pomagało nam wiele wspaniałych osób, nie sposób wymienić ich wszystkich.
Ale kilku osobom chcemy podziękować szczególnie.
Zaczniemy od grupy osób, która jest z nami na co dzień, wspiera nas, mobilizuje do rozwoju i pomaga realizować różne działania – to rodzice naszych podopiecznych.

Dzięki Waszej współpracy, zrozumieniu i życzliwości udaje nam się robić wspaniałe rzeczy – Drogie Mamy naszych podopiecznych, drodzy ojcowie i inni członkowie rodzin – bardzo ale to bardzo Wam za wszystko dziękujemy!
Dziękujemy też bardzo wszystkim naszym wolontariuszom, tym małym i tym dużym, którzy z dobroci serca i z ogromnym zaangażowaniem pomagają nam realizować nasze działania!
Od początku działalności mogliśmy liczyć na wsparcie innych organizacji, instytucji i osób prywatnych.
Zaczniemy od Fundacji na rzecz Collegium Polonicum – to do nich udaliśmy się po pomoc od razu po założeniu stowarzyszenia– dziękujemy całemu zespołowi FCP ale szczególnie dwóm osobom – Magdzie Tokarskiej – która po usłyszeniu naszego pomysłu na pierwszy projekt (co tu dużo pisać niezbyt trafiony) nie pogoniła nas ale wysłała na cykl szkoleń, dzięki którym zdobyliśmy potrzebną wiedzę, i na której pomoc mogliśmy zawsze liczyć oraz Adamowi Szulczewskiego – jego mądrość, wiedza i pomoc nie raz ratowały nas w trudnych sytuacjach i umożliwiły realizację naszych pomysłów – bardzo Wam za to dziękujemy!
Dziękujemy Maćkowi Maryckiemu - za ogromną pomoc w sprawach finansowych i księgowych, szczególnie na poczatku naszej działalności, ale także i teraz, zawsze możemy liczyć na jego dobrą radę i wsparcie!
Dziękujemy ekipie słubickiego Oddziału Towarzystwa do Walki z Kalectwem oraz ekipie Fundacji Grupy Pomagamy za współpracę przy różnych przedsięwzięciach.
Dziękujemy Jakubowi Piosikowi, wcześniej dyrektorowi PCPR W Słubicach, teraz Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze – za trwającą tyle lat współpracę, a szczególnie za pomoc w zakupie naszych pierwszych porządnych mebli do otwieranego Ośrodka Terapii jeszcze przy ul. Sienkiewicza Takich rzeczy się nie zapomina
Dziękujemy zespołowi Ośrodka Pomocy Społecznej w Słubicach, szczególnie kierowniczce Monice Cichecki – za współpracę, wspólne działania i pomysły na więcej..
Dziękujemy władzom: naszej Gminy – w poprzedniej kadencji burmistrzowi panu Tomaszowi Ciszewiczowi i szczególnie zastępcy burmistrza panu Romanowi Siemińskiem, burmistrzowi panu  Mariuszowi Olejniczakowi i zastępczyni burmistrza pani Adriannie Dydynie – Maryckiej oraz burmistrzowi Rzepina panu Sławomirowi Dudzisowi– za zrozumienie, jak ważne jest to, co robimy i umożliwienie nam rozwoju dzięki wsparciu w postaci możliwości korzystania z lokali gminnych.
Dziękujemy też pracownikom Biura Społecznego Urzędu Miejskiego w Słubicach, szczególnie pani Sabinie Matkowskiej za dobrą współpracę i wsparcie merytoryczne, zawsze gdy tego potrzebujemy.
Dziękujemy dyrektorom i pracownikom słubickich przedszkoli i szkół oraz dyrektorowi Technikum Leśnego w Starościnie panu Przemysławowi Jarosikowi– za umożliwienie realizowania naszych projektów i współpracę.
I bardzo dziękujemy naszym lokalnym mediom:
- Marcinowi Kiedrowiczowi za to, że od początku nam zaufał i pomagał w promowaniu naszych działań i całej ekipie portalu słubice24.pl za promocje, wspaniałe rozmowy i relacje z naszych działań,
- lokalnej telewizji HTS – za promocje i fantastycznie zmontowane relacje z naszych działań, nawet gdy nas ogarnia strach przed kamerą i plącze się język
- Danielowi Szurce z Nasze Słubice Pl – za promocje naszych działań, za to, że zawsze możemy na niego liczyć, nawet w ostatniej chwili, tuż przed danym wydarzeniem
Dziękujemy wszystkim wspaniałym ludziom, którzy nas wspierają, pomagają. Także wszystkim darczyńcom – dzięki ich pomocy (darowizny, 1%) - możemy robić jeszcze więcej!