W najbliższy piątek rozpoczynamy zajęcia Małego Majsterkowicza. Na razie startuje grupa rozpoczynająca warsztaty o godzinie 16.15. Pozostały jeszcze dwa wolne miejsca. Serdecznie zapraszamy.

Halo, halo! Jest tu ktoś?
Z okazji zakończenia lata organizujemy ognisko i grill integracyjny!
Kiedy? Piątek 10.09
O której? Od 15 00
Gdzie? SOSiR Przy wejściu obok cmentarza lub basenu.
Ze swojej strony zapewniamy kiełbasę i mięso oraz moc atrakcji. Serdeczni goście mogą przynieść soki, owoce, ciasto  lub słodycze.
Obowiązkowa obecność mile widziana.

Uprzejmie informujemy, że dnia 09.09.2021r. o godzinie 17.30, w pomieszczeniach stowarzyszenia przy ul.Kilińskiego 9L w Słubicach, odbędzie się spotkanie organizacyjne Odysei Umysłu. Do udziału zapraszamy potencjalnych uczestników wraz z rodzicami (opiekunami prawnymi). W trakcie spotkania przekażemy szczegółowe informacje na temat przebiegu konkursu i wyjaśnimy wszelkie niejasności. Będzie też można zgłosić formalnie uczestników konkursu. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Trwa realizacja projektu "Zostań Odyseuszem - naucz się pokonywać życiowe trudności". Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w naszej galerii oraz do czynnego udziału w projekcie.

Rozpoczynamy nową edycję Małego Majsterkowicza. Szczegóły w załączonej dokumentacji.

Prosimy o odebranie rzeczy pozostawionych przez dzieci na półkoloniach. Odbiór w siedzibie Stowarzyszenia po PROstu przy ul. Szamarzewskiego 6/35.

Dzisiaj w naszym Ośrodku Terapii montowałyśmy salę doświadczania świata. Domek z pianki, kolumna wodna, magiczne akwarium, panele lustrzane i wiele wiele pomocy do stymulacji zmysłów. To wszystko czeka już na naszych podopiecznych. Wyposażenie sali w kwocie 21 000 zł. zostało zakupione w ramach projektu "Specjalistyczna rehabilitacja osób niepełnosprawnych z powiatu słubickiego III" dofinansowanego ze środków PFRON - koszty inwestycyjne.

Mamy wolne miejsce w prowadzonym przez nas Środowiskowym Domu Samopomocy w Słubicach. Po co siedzieć w domu kiedy można korzystać ze wspaniałych zajęć organizowanych przez nasze wspaniałe terapeutki i spędzać czas w miłym towarzystwie.
Serdecznie zapraszamy.

20.08.2021r. otrzymaliśmy darowiznę od Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze. Otrzymaliśmy ozonator, lampę bakteriobójczą, rękawiczki jednorazowe, płyny do dezynfekcji oraz maski jednorazowe oraz wielorazowe z filtrem. Serdecznie dziękujemy.