W piątek 18.09.2020r. rozpoczynamy kolejną, już 18, edycję Małego Majsterkowicza. Zajęcia rozpoczną się o godzinie 14.30 - dla pierwszej grupy i o 16.15 dla drugiej. Zajęcia są odpłatne. Zapraszamy do udziału.

Stowarzyszenie po PROstu zaprasza na warsztaty:
Trening Zastępowania Agresji oraz
Trening Umiejętności Społecznych
Warsztaty dla dzieci z klas I – VI.
Zajęcia będą odbywać się w środy:

Rozpoczynamy zajęcia Odysei Umysłu. Pierwsze zajęcia odbędą się 17.09.2020r. o godzinie 16.00 w pomieszczeniach na ul.Kilińskiego 9L w Słubicach.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Z wielką radością informujemy, że dzięki realizacji projektu „Wiedza pomaga pomagać”  dofinansowanemu przez Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej ze środków PFRON, rozpoczynamy zapisy na szkolenia prowadzone przez wybitną specjalistkę w dziedzinie rozwijania komunikacji alternatywnej Joannę Pachutko.
Zapraszamy  mieszkańców powiatu słubickiego i gorzowskiego: rodziców, opiekunów osób niepełnosprawnych oraz terapeutów, pedagogów, nauczycieli pracujących z osobami, które mają trudności w porozumiewaniu się na dwa szkolenia:

Rozpoczynamy kolejną edycję Małego Majsterkowicza. Zapisy jak zwykle w Biurze Stowarzyszenia. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń. Pełniejsze informacje w załączniku.

HURRA  - wracamy z Kreatywkami, czyli bezpłatnymi warsztatami dla dzieci w każdą trzecią sobotę miesiąca
 W tym miesiącu widzimy się 19.09 przy ul. Kilińskiego 9L w Słubicach od 10 00 do 12 00. Co będziemy robić? Będziemy zdobić i uatrakcyjniać TAMBURYNA - może zagramy koncert?
Kto chętny? Prosimy pisać wyłącznie na podany adres mailowy:
Liczba miejsc - OGRANICZONA
Ps. Warsztaty są dla dzieci, które ukończyły 5 rok życia.

Rozpoczynamy rekrutację do drużyn odysejowych, startujących w programie Odysei Umysłu, realizowanym w formie międzynarodowego konkursu. Zapraszamy wszystkich chętnych, wraz z rodzicami – opiekunami prawnymi, na pierwsze spotkanie organizacyjno-informacyjne. Odbędzie się ono w dniu 10.09.2020r. o godz. 17.00 w pomieszczeniach stowarzyszenia przy ul.Kilińskiego 9L.

Z radością informujemy, że zaczynamy realizację projektu „Wiedza pomaga pomagać” - dofinansowanego przez Województwo Lubuskie – Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej ze środków PFRON.
Działania projektowe obejmują cykl szkoleń dla osób z najbliższego otoczenia osób z niepełnosprawnościami - członków rodzin osób niepełnosprawnych, opiekunów, kadry i wolontariuszy bezpośrednio zaangażowanych w proces rehabilitacji zawodowej lub społecznej osób niepełnosprawnych – mieszkańców powiatu słubickiego i powiatu gorzowskiego.

W związku z rozpoczęciem Roku Szkolnego Poczta Polska w Słubicach zorganizowała dla podopiecznych Stowarzyszenia po PROstu zbiórkę przyborów szkolnych - bardzo gorąco za to dziękujemy!!!

Dlatego dnia 1 i 2 września na wszystkich zainteresowanych czekają artykuły do wyprawki szkolnej  w biurze Stowarzyszenia przy ul. Szamarzewskiego 6/35. ZAPRASZAMY w godzinach pracy biura - 9.00-15.00.

Stowarzyszenie po PROstu zatrudni osobę do sprzątania.
Umowa zlecenie, praca 6 godzin dziennie.
 Więcej informacji pod numerem telefonu 530 002 016
 w godzinach pracy biura: