Kilka słów o historii...  Wszystko zaczęło się w 2015 roku z inicjatywy p. Anny Mielczarek – Żejmo z Uniwersytetu Zielonogórskiego, która zajmowała się rewitalizacją i przygotowała diagnozę rejonu ulicy Konstytucji 3 Maja i okolic w Słubicach. Współpracowała przy tym z architektką p. Anią Marciniak. Obie panie Anie nawiązały kontakt z naszym stowarzyszeniem po PROstu – i wspólnie zorganizowaliśmy podczas wakacji 2015 roku cykl warsztatów podwórkowych na wielkim podwórku przy ulicy Konstytucji 3 Maja.

Nowy rok szkolny w Szkole Językowej Diament to już my.
Póki co dopinamy organizację, by zapewnić wszystkim - małym i dużym - nauczanie języków na wysokim poziomie i w przyjemnej formie.
Już niedługo więcej szczegółów - kto ciekawy prosimy o śledzenie naszych informacji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i do naszego biura.

Szymon (z mamą Magdą), Emilka, Mikołaj (z mamą Marzeną), Asia, Bartek, Łukasz, Fabian i Antek podczas zajęć hipoterapii.
Wolontariuszki: Maryla, Sabina, Zuzia i Laura.
Konie: Guciu, Bandera i Kaśka.
Zajęcia odbywają się w Leśniczówce za Kunowicami i w Stajni Sułówek niedaleko Nowych Biskupic.
Hipoterapeutki: Paulina i Asia

Drodzy rodzice i opiekunowie. Informujemy, że lista chętnych na II turnus naszych półkoloni została już zamknięta.
Mamy natomiast jeszcze kilka wolnych miejsc na turnusy sierpniowe.
Zapisy w biurze stowarzyszenia na ul. Sienkiewicza 1.
Serdecznie zapraszamy.

W sobotę 13 lipca, w godz. 10:00 - 16:00, w naszej siedzibie w Rzepinie, na ul. Wojska Polskiego 30, w ramach projektu "Opiekuńcze Skrzydła Powiatu" współfinansowanego przez Unię Europejską Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020,odbędzie się szkolenie dietetyczne. Poprowadzi je dwóch trenerów:
1. Radosław Opała - "Przygotowanie diety dopasowanej do określonych celów i potrzeb organizmu - podejście praktyczne"
2. Mariusz Różański - "Redukcja i kontrola wagi poprzez własciwą aktywność fizyczną"

Drodzy Rodzice,
w odpowiedzi na wasze potrzeby umożliwiamy zapisanie dzieci szkolnych ( klasy I - III ) na turnusy sierpniowe. Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, pełnej akceptacji i otwartości na osobiste potrzeby dziecka ucząc wzajemnego szacunku. Nasze półkolonie pozwalają na czerpanie przez nie inspiracji oraz dają przestrzeń na tworzenie własnych inwencji, kreowanie oryginalnych pomysłów. Pozwalają na wyrażanie własnych opinii i poglądów oraz czerpanie radości ze wspólnej zabawy.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!

3 lipca zakończyliśmy Warsztaty umiejętności społecznych realizowane w ramach projektu "Przerwij milczenie II" finansowanego ze środków Gminy Słubice w najstarszej grupie przedszkolaków w Przedszkolu Samorządowym nr 3 w Słubicach "Miś Uszatek".

Maja, Oliver, Kuba, Alicja, Zuzanna, Julia, Weronika, Jan, Maja, Maksymilian, Nikola, Julka, Róża i Fabian w akcji.
"Akademia szczęśliwego człowieka" dzień 2 i 3.
Dziś gość specjalny- pani Anna Panek - Kusz -rozmowa o szczęściu i nie tylko. Bardzo dziękujemy za wspaniałe spotkanie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w naszej galerii.

Prezes naszego stowarzyszenia Joanna Sierżant - Rekret otrzymała dziś prestiżowe odznaczenie, ustanowione przez UNICEF, przyznawane tym dorosłym, którzy podejmują szczególne inicjatywy na rzecz dzieci i są zaangażowani w propagowanie i ochronę ich praw. Odznaczenie, złożone na ręce prezeski, jest odznaczeniem dla całego stowarzyszenia po PROstu. Bardzo dziękujemy. Odznaczenie to bardzo dużo dla nas znaczy.

DRODZY RODZICE!
NA WASZĄ PROŚBĘ WPROWADZILIŚMY MOŻLIWOŚĆ ZAPISANIA POCIECH TYLKO NA 1 TYDZIEŃ PÓŁKOLONII "Akademia szczęśliwego człowieka"
(OCZYWIŚCIE JEŻELI BĘDĄ JESZCZE WOLNE MIEJSCA).
ZAPISY PROWADZONE SĄ DO 05.07.2019 (piątek)
Wszystkich chętnych zapraszamy do biura Stowarzyszenia po PROstu przy ul. Sienkiewicza 1