Rozpoczynamy 23 edycję Małego Majsterkowicza. Szczegółowe informacje zawarte są w załączonym plakacie i harmonogramie. Zapraszamy do ich przeczytania i zachęcamy do udziału.

Dziękujemy.
Za to, że byliście, JESTEŚCIE i w 2023 nadal będziecie.
Dziękujemy.
Za to, że możemy istnieć dla Was i że w 2023 nadal będziemy.
Dziękujemy.
Za to, że mogliśmy na Was liczyć i że w 2023 nadal będziemy mogli.
Dziękujemy.
Za każdy dobry gest, słowo, pomoc i za to, że w 2023 nadal tacy będziecie.
I życzymy!
Życzymy by w 2023 roku nie zabrakło Wam wytrwałości, sił i nadziei, która doiskrzy wszystko, co wymaga doświetlenia i dojaśnienia.
Bądźcie nadal naszymi iskierkami, które i nam dają szanse promienieć.
Amen!

Kończymy realizację projektu "Zostań odyseuszem- sprawdź swoje możliwości". W ramach projektu prowadziliśmy warsztaty; twórczego myślenia z elementami komunikacji, artystyczne, krawieckie, teatralne i konstruktorsko-techniczne. Efekty pracy uczestników zajęć zostaną zaprezentowane w czasie wystawy. Zapraszamy do jej obejrzenia w dniu 10.12.2022r. w godzinach od 11.00 do 16.00, w pracowni przy ul. Kilińskiego 9L. 

Projekt dofinansowany przez Gminę Słubice.

Serdecznie zapraszamy naszych podopiecznych na zajęcia kształtujące kompetencje potrzebne do odwiedzania miejsc publicznych takich jak restauracje czy kawiarnie. Uczestnicy będą w tym czasie pod opieką terapeutów.
Termin: 24 listopada 2022   Godzina: 17:00
Zbiórka: Siedziba stowarzyszenia ul. Szamarzewskiego 6/35
Tel. 530 002 016    Cel zajęć: nauka zasad panujących w tego typu miejscach i adekwatnego sposobu zachowania się.  Chętne osoby prosimy o kontakt z biurem stowarzyszenia w godzinach jego pracy.
Uwaga - liczba miejsc bardzo ograniczona (szczegółowe informacje będą przekazane do zapisanych osób za pomocą wiadomości SMS).
Zajęcia realizowane w ramach projektu "Kochaj różnym być", realizowanego ze środków powiatu słubickiego.

Kolejna muzyczna przygoda przed NAMI. W tym roku naszą świąteczną piosenką będzie utwór "Skrzypi wóz". Ten utwór będziemy mogli zaprezentować 17 grudnia na słubickim jarmarku bożonarodzeniowym (więcej informacji chętni otrzymają w wiadomości SMS). ALE najpierw:
Uczymy się piosenki świątecznej "Skrzypi wóz" (utwór z wokalem oraz podkład muzyczny znajdują się w linkach pod tym postem w komentarzach na stronie facebookowej stowarzyszenia).  10 grudnia o 10:00 w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury odbędą się warsztaty muzyczne z Maciejem Sławnym.  Zaraz po warsztatach odbędą się nagrania piosenki w profesjonalnym studiu nagraniowym (SMOK).  Chętne osoby prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia po PROstu w godzinach jego pracy (530 002 016) - zapisy przyjmujemy do 1 grudnia (Liczba miejsc ograniczona-liczy się kolejność zgłoszeń).
Dziękujemy Słubickiemu Miejskiemu Ośrodkowi Kultury za kolejną współpracę i możliwość doświadczania nowych wrażeń.