Nasze stowarzyszenie realizuje szereg projektów obejmujących wiele różnorodnych zajęć. "Warsztaty podwórkowe", "Mały Majsterkowicz", "Każdy inny - wszyscy równi" oraz "Akademia Wakacyjna", stanowią interesującą ofertę dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy do oglądania zdjęć, które na bieżąco staramy się zamieszczać w Galerii. Przyjemnego oglądania.

Wielu z naszych podopiecznych uwielbia piłkę nożną.
I specjalnie dla nich i dla każdego, kto ma ochotę potrenować z nami, zapraszamy na warsztaty integracyjne pod hasłem "piłka nożna".
Kiedy? 13.07./17.07./20.07./24.07./27.07. godz. 16.30
Gdzie? Boisko Orlik obok SP3 w Słubicach

Akademia wakacyjna dziś wystartowała!
Dwie grupy już od rana spędzały aktywnie czas:
- poznanie się i zabawy integracyjne,
- ustalenie zasad,

Mamy dobrą wiadomość - otrzymalismy dofinansowanie z Gminy Słubice na realizację projektu "Akademia wakacyjna". Potwierdzamy więc na 100% prowadzenie półkolonii w okresie wakacyjnym! 4 turnusy po 2 tygodnie (10 dni roboczych) dla wszystkich:
I turnus: 29.06 - 10.07          II turnus: 13.07 - 24.07
III turnus: 27.07 - 07.08        IV turnus: 10.08 - 21.08
koszt: 320,00 zł. /turnus     oraz

W ciągu 10 lat istnienia wspierało nas i pomagało nam wiele wspaniałych osób, nie sposób wymienić ich wszystkich.
Ale kilku osobom chcemy podziękować szczególnie.
Zaczniemy od grupy osób, która jest z nami na co dzień, wspiera nas, mobilizuje do rozwoju i pomaga realizować różne działania – to rodzice naszych podopiecznych.

Zapraszamy do zapoznania się z historią naszej działalności. Prezentacja w załączniku.

Dziś - 15 czerwca 2020 roku - mija 10 lat od założenia stowarzyszenia po PROstu. Z tej wspaniałej dla nas okazji chciałabym podzielić się z Wami kilkoma bardzo osobistymi wspomnieniami i refleksjami...
„WITAJ!
Pełni pomysłów, energii i chęci pomocy innym i sobie (ha ha!) zakładamy Stowarzyszenie, którego celem będzie rozwój osobisty w najróżniejszych dziedzinach oraz pomoc psychologiczna, pedagogiczna i inna - dzieciom, młodzieży i dorosłym.
W ramach Stowarzyszenia możemy zrobić naprawdę fajne rzeczy!

Szanowni Państwo,
informujemy, iż w ramach działalności odpłatnej można u nas skorzystać z terapii: rehabilitacja ruchowa.
Forma terapii: indywidualna
Koszt: 80,00 zł. /45 min.

Informujemy, że i w tym roku zapraszamy na wakacyjną przygodę z po PROstu, tym razem w postaci Akademii wakacyjnej.
Planujemy 4 turnusy po 2 tygodnie, pierwszy od 29.06. dla wszystkich chętnych:
I turnus: 29.06 - 10.07
II turnus: 13.07 - 24.07