Uprzejmie informujemy o zmianie terminu rozpoczęcia zajęć Małego Majsterkowicza. Z przyczyn organizacyjnych zajęcia rozpoczną się 07.10.2022r. Załączamy poprawiony harmonogram zajęć. Ze względu na zmniejszenie ilości godzin zajęć MM, zmniejszeniu uległa również opłata za zajęcia. Szczegóły w harmonogramie.
Za utrudnienia przepraszamy.

W najbliższy czwartek, tj. 22.09.2022r. o godzinie 17.00 - w pomieszczeniach stowarzyszenia w Słubicach ul. Kilińskiego 9L, odbędzie się pierwsze spotkanie Odysei Umysłu. Zapraszamy uczestników z rodzicami. Będzie można wypełnić zgłoszenie do udziału w konkursie, a trenerzy przekażą istotne informacje na temat przebiegu zajęć w nowej edycji OU.

Serdecznie zapraszamy!

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęcie zajęć Małego Majsterkowicza, z przyczyn organizacyjnych, zostanie opóźnione (zajęć w dniu 16.09.2022r. nie będzie). Dalsze informacje już wkrótce.

Za utrudnienia przepraszamy!

Bawiliśmy się wspaniale.
Integracyjne spływy kajakowe okazały się strzałem w 10.
- mnóstwo emocji;
- wiele przygód;
- nowe doświadczenia;
- pyszne kiełbaski prosto z ogniska;
- czas spędzony z cudownymi ludźmi.

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 29 sierpnia do 2 września 2022r. Biuro Stowarzyszenia będzie nieczynne.

Za utrudnienia przepraszamy.

Rozpoczynamy nową edycję Małego Majsterkowicza. Szczegółowe informacje zamieszczamy poniżej. zgłoszenia przyjmuje biuro stowarzyszenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zajęciach.

Rozpoczynamy rekrutację do drużyn startujących w Międzynarodowym Konkursie Odysei Umysłu. Zgłoszenia przyjmuje biuro stowarzyszenia. Można je również składać bezpośrednio u trenerów OU. Szczegółowe informacje zawarte są w zamieszczonych poniżej materiałach.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Stowarzyszenie po PROstu organizuje integracyjny spływ kajakowy.
Termin: 03.09.2022r.
Godzina: 8:45
Trasa: Sądów – Koziczyn (ok. 3h)
Zakończenie: ognisko z kiełbaskami
 (dojazd na miejsce we własnym zakresie)
Chętnych prosimy o kontakt z biurem stowarzyszenia w godzinach jego pracy.
Liczba miejsc ograniczona (możliwość udziału dzieci w spływie wyłącznie z opiekunem).

Organizujemy kolejne integracyjne wydarzenie. Integracyjny piknik rodzinny odbędzie się po spływie kajakowym organizowanym przez Stowarzyszenie po PROstu. Na piknik zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców gminy Słubice, a w szczególności naszych podopiecznych z rodzinami.
Będzie znakomita zabawa:
-ognisko z kiełbaskami,
-przyrodnicze warsztaty plastyczne,
-rozmowy przy ognisku.
Termin: 04.06.2022r.
Godzina: ok. 12:00
Miejsce: Koziczyn (przy rzece obok hodowli pstrągów).
Zapraszamy do zapisów w biurze Stowarzyszenia po PROstu w godzinach jego pracy lub telefonicznie tel. 530 002 016 (zapisy przyjmujemy do 02.06. 2022r. do 15:00).

Stowarzyszenie po PROstu realizuje zadanie publiczne "Organizacja działań rehabilitacyjnych i terapeutycznych na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami w Gminie Rzepin w 2022r."