Zapraszamy do udziału w nowej edycji Małego Majsterkowicza. Zajęcia rozpoczniemy 5 lutego.

Zakończyliśmy półkolonie zimowe. Uczestnikom dały one wiele uciechy. Mogli rozwijać swoje talenty w trakcie wyśmienitej zabawy. Jak na prawdę było, można obejrzeć na zdjęciach zamieszczonych w naszej galerii.

Czas szybko biegnie, więc już dziś zapraszamy do udziału w półkoloniach letnich.

Niech czas Świąt Bożego Narodzenia, będzie pełen atmosfery radości, wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu. Życzymy dużo zdrowia i miłości. Życzymy także wszystkim dzieciom i ich Rodzicom oraz Darczyńcom i Wolontariuszom wszystkiego najlepszego! Wesołych Świąt!
Zarząd i członkowie Stowarzyszenia po Prostu

W dniu 12.12.2020, w naszych pomieszczeniach można było oglądać wystawę prac wykonywanych przez uczestników projektu „Zostań Odyseuszem – zagospodaruj z pożytkiem swój czas.” – dofinansowanego przez Gminę Słubice. Cieszymy się, że naszą wystawę obejrzeli zaproszeni goście: Burmistrz Słubic Pan Mariusz Olejniczak, Proboszcz Parafii pw. Ducha Świętego w Słubicach ks. kan. Henryk Wojnar, Pani Magdalena Nowak-Stupienko z UM w Słubicach oraz wielu uczestników projektu wraz z rodzinami i przyjaciółmi.

Nasze lokale wyposażamy w sprzęt zwiększający bezpieczeństwo naszych podopiecznych. Automaty do dezynfekcji rąk zostały zakupione w ramach projektu "Bezpieczne WTZ i rehabilitacja
społeczno-zawodowa osób z niepełnosprawnościami" realizowanego przez PFRON, dofinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach programu POWER.

Przedstawiamy listę osób nagrodzonych w naszym konkursie Każdy inny- wszyscy równi". Gratulujemy zwycięzcom. Wszystkie prace są fantastyczne i bardzo za nie dziękujemy. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie, żeby umówić termin odebrania nagrody.

Kończymy realizację projektu "Zostań Odyseuszem - zagospodaruj z pożytkiem swój czas", dofinansowanego przez Gminę Słubice. Wystawę można zwiedzać dzisiaj, tj. 12.12.2020r., w pracowni warsztatowej w Słubicach ul.Kilińskiego 9L - w godzinach od 11.30 do 16.00. Ze względu na ograniczenia związane z pandemią koronawirusa, sugerujemy uzgodnienie godziny zwiedzenia wystawy z koordynatorem projektu - nr telefonu 793 720 174. SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Zapraszamy do udziału w konkursie.

Stowarzyszenie po PROstu  pilnie zatrudni osobę do sprzątania.
Umowa zlecenie, praca 6 godzin dziennie. Więcej informacji pod numerem telefonu 530 002 016 w godzinach pracy biura:
 od poniedziałku do czwartku 9.00-15.00

W związku z panującą sytuacją związaną z pandemią biuro  przechodzi na pracę zdalną. Na spotkanie należy umawiać się telefonicznie w godzinach pracy biura tel. 530 002 016 od poniedziałku do czwartku.