Serdecznie zapraszamy na Kreatywki, czyli bezpłatne warsztaty dla dzieci w każdą trzecią sobotę miesiąca.
Tym razem widzimy się 21 września 2019 w siedzibie stowarzyszenia przy ul. Kilińskiego 9L w Słubicach w godzinach od 10:00 do 12:00.
Tematyka najbliższego spotkania będzie związana ze sztuką dekoracji pudełek na drobiazgi.
Zapisów można dokonywać pisząc na podany adres mailowy:
kreatywki@stowarzyszeniepoprostu.pl
Serdecznie zapraszamy!
Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Zostały nam OSTANIE wolne miejsca w grupach języka niemieckiego:
Grupa 8-9latków czwartki 16:30-17:15 i piątki 16:25-17:10
Grupa 12-13latków (początkujący) środy 15:40-16:25 i piątki 15:30-16:15
Grupa 13-14 latków (zaawansowana) czwartki 17:20-18:50
Dorośli środy 17:30-19:00

Więcej informacji i zapisy: 530 572 599

Szkoła językowa Diament i Stowarzyszenie po PROstu ogłaszają nabór na stanowisko lektora języka polskiego.

Jeżeli jesteś nauczycielem języka polskiego i masz ochotę dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy.

Więcej informacji pod nr 530 572 599.

Rusza nabór do drużyn Odysei Umysłu. Zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia, a przede wszystkim, zapraszamy zainteresowanych na spotkanie, które odbędzie się dnia 12.09.2019r. o godzinie 17.30.

Dzisiaj tj. we wtorek 10 września o godz.18.00 w siedzibie przy ul. Kilińskiego odbędzie się zebranie członków wspierających i zwyczajnych oraz spotkanie z Burmistrzem Słubic.
Tematyka: potrzeby Stowarzyszenia - pozyskanie ziemi pod budowę siedziby.
Po spotkaniu z burmistrzem omówimy sprawę podniesienia składek członkowskich.
Do zobaczenia

Drodzy rodzice i dzieci !!!
Rusza nowa edycja Akademii Nauki i Rozrywki
Akademia jest realizowana przez Stowarzyszenie po PROstu i ma do zaproponowania dla dzieci kilka warsztatów. Wspierają one rozwój psychoruchowy, poznawczy, społeczny i emocjonalny, a także rozwijają zainteresowania i pasje. Znakomicie stymulują układ nerwowy dzieci, rozwijają wyobraźnię, a przede wszystkim są wspaniałą zabawą! Dodatkowo w tym roku proponujemy Akademię Rękodzieła dla dorosłych.
Zapewnij sobie i swojemu dziecku prawdziwą frajdę!!!

W sobotę 21 września, w godz 9:00 - 16:00, w naszej siedzibie w Słubicach na ul. Sienkiewicza 1, w ramach projektu "Opiekuńcze Skrzydła Powiatu" współfinansowanego przez Unię Europejską Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020, będzie udzielała Państwu porad Pani PSYCHOLOG

Polecamy materiał o naszym stowarzyszeniu przygotowany przez HTS.

Bardzo dziękujemy p. Waldemarowi i p. Szymonowi za materiał i trzymanie kciuków.

Informujemy, że od 01.09.2019 r. w prowadzonej przez Stowarzyszenie działalności odpłatnej ulegają zmianie stawki za poszczególne terapie:

Zachęcamy do przeczytania bajki profilaktycznej, która powstała dzięki dofinansowaniu ze środków Gminy Słubice w ramach projektu " Profilaktyka PLUS" realizowanego przez Stowarzyszenie po PROstu. Pracownię Rozwoju Osobistego pod kierunkiem nauczyciela: Beaty Sierżant