Z powodu niesprzyjającej pogody odwołujemy jutrzejsze ognisko i przekładamy je na sierpień w ramach zakończenia wakacji.Szczegóły wkrótce.

Wakacje rozpoczęte więc startujemy z półkoloniami. Pogoda dopisuje, dobre humory także. Rozpoczęliśmy od poznawania się,  integracji grupy i ustalanie zasad grupowych. Na bieżąco będziemy uzupełniali foto-relację z zajęć. Zapraszamy do jej oglądania w naszej galegii.
Projekt Akademia wakacyjna II jest dofinansowany ze środków Gminy Słubice.

Zakończyliśmy kolejną, już 19, edycję Małego Majsterkowicza. W czasie zajęć, borykając się z "pandemicznymi ograniczeniami", majsterkowicze zbudowali pojazdy napędzane łapkami na szczury, własnoręcznie wykonali ramki do dyplomów - podnosząc swoje umiejętności w zakresie posługiwania się różnymi narzędziami.

Rozpoczęcie kolejnej edycji planowane jest na wrzesień. Szczegółowe informacje przekażemy w II połowie sierpnia.

Teraz zapraszamy do obejrzenia zdjęć zamieszczonych w naszej galerii.

Z okazji zakończenia roku szkolnego dla naszych podopiecznych organizujemy ognisko i grill integracyjny!
Kiedy - Piątek 02.07
O której - Od 15 00
Gdzie - SOSiR Przy wejściu obok cmentarza lub basenu
Ze swojej strony zapewniamy kiełbasę i mięso.
Serdeczni goście mogą przynieść soki, owoce, ciasto lub słodycze.
Obowiązkowa obecność mile widziana.

Nasze stowarzyszenie ciągle się rozwija, prowadzimy dużo działań, przybywa pracy administracyjnej.
Szukamy więc pracownika do naszego biura- osoby, która lubi pracę w zespole, jest kreatywna, lubi organizować i dopilnowywać realizacji różnych działań, nie boi się wyzwań i chce się rozwijać.
Trochę konkretów: praca na umowę zlecenia, 100 godzin miesięcznie, od sierpnia 2021 roku.
Więcej szczegółów podczas rozmowy indywidualnej.
Zgłoszenia: do 7 lipca 2021, osobiście w biurze stowarzyszenia lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kto ma ochotę przyłączyć się do naszego zespołu i poprowadzić z nami półkolonie podczas wakacji?
Zapraszamy serdecznie, potrzebujemy osób do współpracy przy II i IV turnusie.
Warunek: uprawnienia do prowadzenia półkolonii.
Szczegóły podczas rozmowy indywidualnej.
Zgłoszenia: do naszego biura do 6 lipca.
PS. praca w stowarzyszeniu po PROstu to sama przyjemność.

- Diagnoza ryzyka wystąpienia dysleksji
 -Diagnoza lateralizacji
 -Diagnoza słuchu fonemowego
Wszystkie trzy badania przeznaczone są  dla dzieci od 3 do 8 roku życia! Aż trzy badania na jednym spotkaniu.

Wiecie, co się wydarzyło 15. czerwca 2010 roku?

Tego dnia 11 lat temu odbyło się pierwsze walne zgromadzenie członków Stowarzyszenia po PROstu. Dziękujemy, że z nami wytrzymaliście. Oj, przez te wszystkie lata tyyyle się wydarzyło! Nastąpiło wiele zmian, ale zgodnie stwierdzamy, że gdyby nie one, nie byłoby nas w miejscu, w którym jesteśmy dziś. Mamy nadzieję, że każdy, kto do nas trafia jest chociaż "TROCHĘ" zadowolony z naszej pracy. Pod swoimi skrzydłami mamy około 200 dzieci i dorosłych na stałych terapiach oraz różnych warsztatach.

Ps. Rozwijamy się z myślą o Was kochani.

Zapraszamy na półkolonie wakacyjne w stowarzyszeniu po PROstu  "Akademia wakacyjna II". ORGANIZUJEMY:
4 turnusy po 2 tygodnie (10 dni roboczych) dla wszystkich:
I turnus: 28.06 - 09.07
II turnus: 12.07 - 23.07
III turnus: 26.07 - 06.08
IV turnus: 09.08 - 20.08
koszt: 900,00 zł. /turnus

oraz 2 turnusy po 1 tydzień (5 dni roboczych) z programem dostosowanym dla osób z niepełnosprawnościami
I turnus: 28.06 – 02.07
II turnus: 16.08.- 20.08.
Koszt: 400,00 zł./turnus